www.profilicenie.sk  kozmetické štetce a pomôcky  Da Vinci, Mary Kay 

služby MARY KAY
Kozmetické poradenstvo Mary Kay

Odborná kozmetická poradkyňa Katka Mahríková Vás pozýva na "hodinku krásy s Mary Kay" v meste Trenčín.

Využite možnosť vyskúšať si špičkové prípravky starostlivosti o pleť a vizáž tejto americkej značky s viac, ako 50 ročnou tradíciou. 

Katka s Mary Kay spolupracuje už viac, ako 17 rokov, čo je dôkazom toho, že má dostatok skúseností a znalostí, aby pre Vašu pleť spolu s Vami našla to najlepšie možné riešenie. Katka Vám rada poradí a pomôže s výberom vhodných prípravkov pre Vašu pleť. Keďže najlepšia je osobná skúsenosť, môžete si všetky výrobky nezáväzne vyskúšať. Nechajte sa pohýčkať, doprajte starostlivosť svojej pleti, a užite si služby profesionálnej odbornej kozmetickej poradkyne. 

Máte rada darčeky? Staňte sa hostiteľkou hodinky krásy. Doprajte svojim priateľkám, kolegyniam či dámam z Vášho okolia zážitok z hodinky krásy, a získajte darček - niektorý z produktov alebo darčekových predmetov od Mary Kay! 

Katka rada spoznáva nových ľudí a rada objavuje aj nové miesta, preto vôbec nevadí, ak nie ste z Trenčína. Ak ešte nemáte svoju kozmetickú poradkyňu a nemáte skúsenosti s produktami Mary Kay, hodinku krásy s Katkou môžete absolvovať aj u Vás doma, kdekoľvek na Slovensku. 

Rezervujte si svoj termín ešte dnes!

Kariéra s Mary Kay

Snívate o práci, v ktorej by ste mohli...:

- pomáhať ženám objaviť ich krásu

- rozdávať dobrý pocit, príjemný zážitok, radosť, darčeky

- organizovať si vlastný pracovný čas

- pracovať s top produktami 

- získať skúsenosti a zručnosti od najlepších mentorov v odbore

- sama určiť, či si chcete iba privyrobiť popri materskej, popri práci, alebo či sa rozhodnete využiť naplno všetky výhody, ktoré Vám MK ponúka

OWNiYzE