www.profilicenie.sk  kozmetické štetce a pomôcky  Da Vinci, Mary Kay Milé zákazníčky.

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Nakoľko výrobca štetcov, nemecká spoločnosť Da Vinci, dočasne pozastavil výrobu a dodávanie štetcov,  je možné, že niektoré produkty Vám nebudeme vedieť dodať v zvyčajnej lehote. Produkty, ktoré máme skladom, samozrejme, expedujeme ihneď. Pokojne si zadajte požadované produkty do Vašej objednávky, a následne Vás budeme informovať o tom, či Vašu objednávku expedujeme, alebo či niektorý produkt chýba. V prípade, že by sme Vám vedeli ponúknuť adekvátnu náhradu, budeme Vás kontaktovať mailom. 

Produkty Mary Kay sú skladom v dostatočnom množstve, dodávky sú plynulé a promptné. Pokiaľ by ste si priali poradiť pri výbere produktov Mary Kay, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 236 582 (Katka Mahríková). V prípade potreby je možná konzultácia prostredníctvom videohovoru. Na osobné stretnutie s Vami sa budeme tešiť, keď sa situácia okolo koronavírusu upokojí a nariadenia na minimalizáciu jeho šírenia budú zrušené.

Veľa zdravia a trpezlivosti prajeme

team profilicenie.sk

 

Milé zákazníčky,

ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Nájdete na nej kozmetické štetce a pomôcky, ktoré pre Vás vybrala a odskúšala vizážistka Katka Mahríková. Katka sa venuje vizážistike už viac ako 20 rokov, a okrem nespočetného množstva nevestičiek líčila aj akcie ako Slovenka roka, Miss Universe SR, Bratislavské módne dni, a ďalšie. 

Overené produkty od nemeckej značky DaVinci a americkej značky Real Techniques, plus niekoľko doplnkových produktov od iných výrobcov nájdete rozdelené prehľadne, podľa použitia. Pleťovú a dekoratívnú kozmetiku americkej značky Mary Kay, ktorú Katka používa pri svojej práci, nájdete na samostatnej stránke po kliknutí na tlačítko "Mary Kay" v hornej lište.

Ceny sme nastavili tak, aby sme mohli konkurovať aj veľkým, bezmenným e-shopom, hoci nie u všetkých produktov sa nám to aj podarí. Vyvážiť to však môžeme odborným poradenstvom a osobným prístupom, pokiaľ si to naše zákazníčky budú priať. Pre naše zákazníčky usporiadavame aj workshopy a kurzy líčenia za veľmi prijateľné ceny (pokiaľ sa stanete členkou Katkinho teamu vizážistiek / kozmetických poradkýň, tak sú kurzy pre Vás bezplatné) - v prípade záujmu nám napíšte.

Cena prepravného poplatku je tiež nastavená tak, aby pokryla aspoň náklady na kuriéra a zabalenie tovaru. Suma 4,90 EUR s DPH je dobrým kompromisom, keďže na prepravu využívame overenú a spoľahlivú spoločnosť DPD. 

team profilicenie.sk

 

 

  

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE

NAD 100,- EUR s DPH

(bežná cena poštovného 4,90 EUR s DPH)

 

 

 

Nzc2NDVhZ