www.profilicenie.sk  kozmetické štetce a pomôcky  Da Vinci, Real Techniques, Mary Kay Milé zákazníčky,

ďakujeme, že ste si pre nákup kvalitných kozmetických štetcov vybrali práve náš e-shop. Vzhľadom k tomu, že sa momentálne sťahujeme, vybavujeme Vaše objednávky v obmedzenom režime, a to iba na tovar, ktorý máme práve skladom. Najbližšiu dodávku produktov od výrobcu očakávame v polovici marca. Taktiež aj aktualizáciu skladových zásob na stránke predpokladáme približne v tomto termíne. Objednávku si teda môžete pokojne zadať, a pokiaľ všetko máme, radi Vám tovar obratom zašleme. Pokiaľ by nám niečo chýbalo, budeme Vás ihneď informovať mailom.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

team profilicenie.sk

 

 

Milé zákazníčky,

ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Nájdete na nej kozmetické štetce a pomôcky, ktoré pre Vás vybrala a odskúšala vizážistka Katka Mahríková. Katka sa venuje vizážistike už viac ako 20 rokov, a okrem nespočetného množstva nevestičiek líčila aj akcie ako Slovenka roka, Miss Universe SR, Bratislavské módne dni, a ďalšie. 

Overené produkty od nemeckej značky DaVinci a americkej značky Real Techniques, plus niekoľko doplnkových produktov od iných výrobcov nájdete rozdelené prehľadne, podľa použitia. Pleťovú a dekoratívnú kozmetiku americkej značky Mary Kay, ktorú Katka používa pri svojej práci, nájdete na samostatnej stránke po kliknutí na tlačítko "Mary Kay" v hornej lište.

Ceny sme nastavili tak, aby sme mohli konkurovať aj veľkým, bezmenným e-shopom, hoci nie u všetkých produktov sa nám to aj podarí. Vyvážiť to však môžeme odborným poradenstvom a osobným prístupom, pokiaľ si to naše zákazníčky budú priať. Pre naše zákazníčky usporiadavame aj workshopy a kurzy líčenia za veľmi prijateľné ceny (pokiaľ sa stanete členkou Katkinho teamu vizážistiek / kozmetických poradkýň, tak sú kurzy pre Vás bezplatné) - v prípade záujmu nám napíšte.

Cena prepravného poplatku je tiež nastavená tak, aby pokryla aspoň náklady na kuriéra a zabalenie tovaru. Suma 4,90 EUR s DPH je dobrým kompromisom, keďže na prepravu využívame overenú a spoľahlivú spoločnosť DPD. 

team profilicenie.sk

 

 

  

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE

NAD 100,- EUR s DPH

(bežná cena poštovného 4,90 EUR s DPH)

 

 

 

NDUxM